fbpx

Zespół

Poznaj nasz 9-osobowy zespół trenerów, coachów i konsultantów talentów. 
Dzięki nim jesteśmy przygotowani na kompleksowe realizacje w całej firmie.
Jagoda Gandziarowska - Ziołecka

ELASTYCZNOSĆ

ODKRYWCZOŚĆ
MAKSYMALISTKA
BLISKOŚĆ
INDYWIDUALIZACJA

Socjolożka, współwłaścicielka Pracowni Gier Szkoleniowych. Pracuje z wieloma zespołami
i organizacjami wdrażając podejście pracy na mocnych stronach. Współautorka programów rozwojowych, inicjatorka powstania gier szkoleniowych do warsztatów opartych na talentach i mocnych stronach. Odpowiada za budowę i przygotowanie zespołu trenerskiego Pracowni w tym obszarze. 
Specjalizuje się w wykorzystywaniu gier w procesach budowy nowych zespołów, usprawniania komunikacji
i współpracy opartej na zaufaniu. 

Agnieszka
Szymańska

OPTYMISTKA

CZAR
EMPATIA
EMPATIA
ZBIERANIE
INTEGRATORKA

Trenerka i coach z 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży. Orędowniczka psychologii pozytywnej i wykorzystywania mocnych stron do poprawy jakości pracy i życia. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu komunikacji, talentów Gallupa, budowania relacji z Klientem, motywacji i zarządzania emocjami, zarządzania zmianą oraz radzenia sobie ze stresem. Posiada certyfikację do stosowania testu MTQ48 – badanie odporności psychicznej. 

Agnieszka
Wrona
OSIĄGANIE
UKIERUNKOWANIE
POWAŻANIE

ZGODNOŚĆ

WIZJONERKA

Psycholożka, od ponad 10 lat zajmuje się rozwojem kompetencji z obszaru zarządzania strategicznego organizacją, zarządzania zespołami oraz efektywności osobistej. Konsultantka Extended DISC na poziomie indywidualnym i zespołowym, korzysta także
 z metodologii Team Coaching International ™  oraz Gallup StrengthsFinder®. W roli konsultantki współpracuje przy tworzeniu i doskonaleniu polityki personalnej firm oraz zarządzaniu procesami z obszaru HR. 

Tomasz Kosiorek
AKTYWATOR

EMPATIA

ZBIERANIE
KONTEKST
ELASTYCZNOŚĆ

Z wykształcenia dziennikarz, psycholog
i mediator. Od ponad 12 lat trener kompetencji miękkich pracujący na rzecz biznesu
i organizacji pozarządowych. W swojej pracy od dawna wykorzystuje gry i symulacje szkoleniowe, przez kilka lat pracując
z twórcami gier video jako Training Manager
w studiu CD Projekt RED. W Pracowni Gier Szkoleniowych prowadzi Power Shoty dla zespołów zarządzających, a także warsztaty oparte o talenty Gallupa.

Dorota Całka

INDYWIDUALIZACJA

ZBIERANIE
STRATEGIA
UCZENIE SIĘ
BLISKOŚĆ

Trenerka, socjolożka, przedsiębiorczyni.  

Prowadzi szkolenia w oparciu o metodę gier
i symulacji. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji z obszaru zarządzania strategicznego organizacją i zarządzania zespołami, a także efektywnej komunikacji, budowania skutecznych zespołów, budowania zaangażowania, procesu rozwoju kreatywności zespołów i wdrażania innowacji.

Agnieszka Leśny
UCZENIE SIĘ
CZAR

KOMUNIKATYWNOŚĆ

ZBIERANIE
STRATEGIA

Dr nauk społecznych, pedagożka i kulturoznawczyni, naukowo związana
z Wydziałem Pedagogicznym UW. Zawodowo przez wiele lat związana z instytucjami kultury, administracji samorządowej oraz małymi przedsiębiorstwami. Równolegle z praktyką trenerską zajmuje się badaniami i rozwojem teorii oraz metod experiential education. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych
z procesami uczenia się, kultury organizacji, tworzenia zespołów oraz ewaluacji. Pracuje również jako trenerka w metodyce outdoor
i adventure education na poziomie międzynarodowym.

Barbara Walensa

UCZENIE SIĘ

NAPRAWIANIE
INDYWIDUALIZACJA
OSIĄGANIE

WIZJONERKA

Practitioner, strateg i menadżer
Trenerka mocnych stron narzędzi Gallupa (szkolenie i wieloletni mentoring prowadzony przez b. dyrektora generalnego Instytutu Gallupa w Polsce). Zarządza zespołami z wykorzystaniem rozwiązań Gallupa, stosuje przywództwo silnych stron. Przez kilka lat była liderem zarządzania talentami, skalując swoje dobre praktyki w programie, który objął ponad 250 osób w organizacji. Stoi za nią praktyka ponad 400 godzin rozmów rozwojowych w oparciu o talenty oraz warsztatów zespołowych.

Anna Molenda

WSPÓŁZALEŻNOŚĆ

STRATEGIA
INTELEKT
MAKSYMALISTKA

ROZWIJANIE INNYCH

Trenerka sprzedaży i rozwoju, coach na niekończącej się ścieżce rozwoju. Od lat zdobywa doświadczenia zawodowe, a następnie wykorzystuje je do tworzenia na sali szkoleniowej warunków sprzyjających wdrażaniu nowych pomysłów i odkrywaniu swojego potencjału. Specjalizuje się w tematyce związanej z motywacją i efektywną komunikacją, ma duże doświadczenie także w obszarach zarządzania priorytetami oraz wdrażania zmian.

Dr Magda(lena) Szarota
AKTYWATORKA
ODKRYWCZOŚĆ

EMPATIA

WSPÓŁZALEŻNOŚĆ

WIZJONERKA

Przedsiębiorczyni społeczna, badaczka, mentorka, konsultantka i trenerka z wieloletnim doświadczeniem pracy w trzecim sektorze oraz w ramach partnerstw międzysektorowych w środowisku organizacji, instytucji oraz networków z Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, USA oraz Azji. Ekspercko specjalizuje się w tematach: liderstwa, networkingu, przedsiębiorczości społecznej (w tym start-up’ach opartych o zasady CSR), zmianach w organizacjach oraz zmianie społecznej w perspektywie międzysektorowej i międzykulturowej, mentoringiem opartym o talenty, innowacji i strategii w obszarze Diversity, Equity, Inclusion.