fbpx

Positivity/ Optymista

Talent z domeny – Budowanie relacji

W SKRÓCIE

Pozytywne, entuzjastyczne nastawienie. Umiejętność wzbudzania entuzjazmu w osobach, które chce się zaangażować w swoje działania.


Osoby o wysoko rozwiniętym talencie POSITIVITY zarażają innych swoim entuzjazmem. Są pozytywnie nastawieni i potrafią zainteresować innych swoimi działaniami.

WIĘCEJ O TALENCIE POSITIVITY/ OPTYMISTA

Bardzo chętnie i często chwalisz ludzi, uśmiechasz się i zawsze szukasz pozytywnych stron w każdej sytuacji. Niektórzy uważają, że jesteś beztroski. Inni chcieliby, tak jak Ty, zawsze widzieć szklankę do połowy pełną. Wszyscy jednak lubią być w Twoim towarzystwie. Świat wygląda dużo lepiej w Twoim otoczeniu, ponieważ Twój entuzjazm jest zaraźliwy. Osoby nie posiadujące Twojego optymizmu i pokładów energii są znużeni rutyną i powtarzalnością swoich działań, a czasem wręcz  czują się przytłoczeni presją. Tobie udaje się poprawić im humor i samopoczucie. Dodajesz teatralności każdemu przedsięwzięciu. Świętujesz każdy sukces i osiągnięcie. Umiesz sprawić, że, wszystko wydaje się bardziej ekscytujące i pełne życia. Cynikom czasami może nie odpowiadać Twój entuzjazm, ale się tym specjalnie nie przejmujesz. Twój optymizm nie pozwala na to. Nic nie zmieni Twojego podejścia, że przyjemnie jest żyć, praca może być przyjemna i że niezależnie od sytuacji i trudności nie należy nigdy tracić poczucia humoru.

CO WNOSI DO ZESPOŁU?

Motywuje zespół do działania, zwłaszcza w trudniejszych momentach, przekonując innych, że dadzą radę. Zadba o celebrowanie sukcesów i docenienie wkładu poszczególnych osób w osiągnięcie celu. Wprowadzi pozytywną energię do działania, rozświetli pochmurne nastroje.

CO WNOSI DO ORGANIZACJI?

Do nudnych zadań i projektów wprowadzi pasję i energię niezbędną do działania. Potrafi podnieść na duchu nawet w najtrudniejszych momentach pomagając zmobilizować do podjęcia aktywności. Porażki i błędy potraktuje jako doświadczenie i naukę do wykorzystania w przyszłości.