fbpx

Futuristic / Wizjoner

Talent z domeny – Myślenie strategiczne

W SKRÓCIE

Osoby wyróżniające się tą cechą inspirują się przyszłością i tym, co mogłoby się zdarzyć. Swoją wizją przyszłości zarażają innych.

WIĘCEJ O TALENCIE WIZJONER / FUTURISTIC

“Czyż nie byłoby świetnie gdyby…” Jesteś osobą, która uwielbia patrzeć poza horyzont. Przyszłość Cię fascynuje. Widzisz w szczegółach co może przynieść przyszłość, jakby jej obraz został wyświetlony na ekranie. I ten obraz pcha Cię w kierunku jutra. Wypełnienie tego obrazu będzie zależeć od Twoich innych talentów i zainteresowań – lepszy produkt, lepszy zespół, lepsze życie, czy nawet lepszy świat, ale cokolwiek się na nim znajdzie, będzie dla Ciebie inspirujące. Jesteś marzycielką, która widzi wizje tego, co może być i kto wspiera te wizje. Kiedy teraźniejszość okazuje się zbyt frustrująca a ludzie wokół zbyt pragmatyczni, wyczarowujesz swoje wizje przyszłości i one dają Ci energię. Mogą pobudzać energię także u innych. Często ludzie przychodzą do Ciebie, abyś opisała im swoje wizje – potrzebują obrazu, który poszerzy ich pole widzenia a przez to ich ducha. Możesz to dla nich namalować. Ćwicz. Dobieraj mądrze słowa. Uczyń ten obraz możliwie jak najbardziej żywym. Ludzie będą chcieli się uchwycić nadziei, którą wnosisz. 

CO WNOSI DO ZESPOŁU?

Przy niepewnej przyszłości pokaże zespołowi pojawiające się możliwości. Nakreśli wizję lepszego jutra i zacznie przekształcać ją w rzeczywistość.

CO WNOSI DO ORGANIZACJI?

Swoim wyobrażeniem przyszłości inspiruje innych. Potrafi przewidzieć lub wykreować nowe trendy. Kształtuje nową rzeczywistość organizacji i jej otoczenia.